Gizlilik ve Güvenlik Politikası

“Bu sitenin sahipleri http://www.huseyingungor.net/” web sitesinde bulunan Ücretsiz E-Kurs veya ekitaplara üye olan kullanıcıların kişisel bilgilerini üçüncü kişilere paylaşmayacak, kullandırmayacak ya da satılmayacaktır.


Bu site ziyaretçilerinin gizli veya açık hiç bir bilgisini toplama amacı gütmemektedir.


Bu site ziyaretçilerinin bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklemez.


Bu site spam aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle yapmaz.


Adresi verilen sitelerle alakalı doğabilecek zararlardan ve sorunlar Hipnoz Eğitimi Seti http://www.huseyingungor.net/sitesinin sorumluluğunda değildir.


Bu sitede yer alan bilgiler başka sitelerde kullanılamaz.


Hipnoz Eğitimi Seti ücretsiz olarak başka sitelerde veya mecralarda dağıtılamaz. Dağıtanlar veya kopyalayanlar hakkında yasal hakkı korunur.


Bu site veya Hipnoz Eğitimi Setinde anlatılan bilgilerin veya eğitimlerin kişiden kişiye değişebileceği ve sizin uygulamalarınızla, vereceğiniz emekle gelişeceğini bilmeniz gerekmektedir.


Bu sitede ve Hipnoz Eğitimi Setinde diğer sitelere bağlantılar verilir. Ulaşacağınız sitelerin içerikleri ve bu ikincil sitelerden ulaşacağınız diğer siteler ile ilgili oluşabilecek sorunlar ve zararlar için bir sorumluluğumuz yoktur.


Bu sitenin reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli, metin veya spam reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir.


Bu site kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini kullanmaz ve tavsiye etmez.


Bu site üzerindeki ürünler odaklipazar.com sitesi üzerinden ödeme alınması koşuluyla satılmaktadır.


* Hipnoz Eğitimi Seti belirli aralıklarla Hipnoz Eğitimi Seti sahipleri tarafından belirlenen oranlarda indirimli olarak satışa sunulabilir. Bu indirimlerin oranı, başlayacağı, sona ereceği tarih ve ne kadar süreceği bu si sahiplerinin tasarrufundadır.


* Bu site ve Hipnoz Eğitimi Seti herhangi bir ticari marka ile bağlantılı değildir.


* Bu site aracılığıyla Hipnoz Eğitimi Seti’ni alanların bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.


* Bu siteyi ziyaret eden ve bu sitedeki dijital ürünleri  alan kişilerin Gizlilik ve Güvenlik Politikasını okuduğu varsayılır.


* Bu site içerdiği kitaplar basılı yayınlar değildir. Hipnoz Eğitimi Seti içerisinde bulunan ve bu sitede sunulan diğer tüm kitaplar elektronik kitaplardır (E-kitap) ve yalnızca bilgisayar ortamında okunabilirler.


* Bu sitedeki dijital ürünler başka site veya mecralarda ücretli veya ücretsiz olarak dağıtılamaz. Dağıtanlar veya kopyalayanlar hakkında yasal hakkı korunur.


* http://www.huseyingungor.net teki dijital ürünler başka site veya mecralarda ücretli veya ücretsiz olarak dağıtılamaz. Dağıtanlar veya kopyalayanlar hakkında yasal hakkı korunur.


* http://www.huseyingungor.net adresindeki ürünlerin satış işlemi www.odaklipazar.com güvenli ödeme alt yapısı ile yapılmaktadır.


* Bu sitedeki dijital ürünlerden elde edilen kazancın vergisi müşteriden ödemeyi kendi ödeme altyapısı ile alan www.odaklipazar.com tarafından devlete ödenir.


* Bu sitedeki dijital ürünlerden ödenilen ücretten devlete %8 KDV (1 Aralık 2013 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan ve 2 Aralık ta yürürlüğe giren 2013/5595 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı), eser sahipliği konumumuz ile %17 stopaj vergisi ve ödeme alt yapısı kullanıldığı için %15 www.odaklipazar.com’a ödenir.


*Bu web sitesi 18 yaşından küçüklerin görüntülemesi için kurulmamıştır. Bu siteye girerek 18 yaşından büyük olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.