Hipnozu
öğrenerek ve uygulayarak daha etkili olmanızda yardımcı olabilirim.

Eğitim setlerim ve Eğitimlerim hakkında bilgi almak için aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz.

Sizin İçin Neler Yapabilirim?

Aşağıda sizin ile hangi konularda çalışabileceğimi belirttim.

Ben Hipnotik Yaşam Koçuyum

Doğru sorular ve hipnotik yöntemlerle kendi bilinçaltınızı tanımanızı, korkularınızın ve acılarınızın kaynağını kendi kendinize keşfetmenizi sağlarım.Böylece kendi kendinize daha mutlu ,enerjik ve huzurlu bir yaşama ulaşır ve daha optimum bir kişi hale gelirsiniz.

(Bu çalışmalar terapi veya tıbbi çalışmalar değildir.)

Yaşam koçluğu mesleği resmi gazetede 29.06.2013 tarihinde devletimiz tarafından bir meslek dalı olarak kabul edilmiş ve mesleki standartları belirlenmiştir.

Ben Hipnoz Teknikleri ve Regresyon Yöntemleri 
Üzerine Eğitimler Veriyorum.

Bilinçaltını tanımak ; kendi kendilerine yardımcı olmak isteyen kişilere ve terapilerinde daha etkili olmak isteyen psikoterapist ve terapistlere hipnoz ve regresyon yöntemleri üzerine eğitimler veriyorum.

Bu eğitimlere kişisel gelişim alanında kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilmektedir.

Ben Seminerler Veriyorum.

Okullarda hipnotik öğrenme yöntemleri hakkında seminerler veriyor ve öğrencilerin daha kalıcı ve etkili nasıl öğrenebilecekleri hakkında etkili yöntem ve becerilerimi paylaşıyorum.

Yardıma İhtiyacınız var mı?

Aşağıdaki butona basarak iletişim sayfamıza ulaşabilir ve oradan mail ve telefon numarama ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çalıştığım Markalar

Rakamlarla Yaptığım Çalışmalar
1 +
kursiyer

500+ kişiye hipnoz ve regresyon terapisi eğitimi verdim.

1 +
DANIŞAN

249+ kişiye danışmanlık yaptım

1 +
Seminer

100 den fazla seminer verdim.

Eğitimlerimden Kareler

Benim İçin Ne Dediler?

Uzun süredir gitmek istediğim bir eğitimdi. Yoğun, bol uygulamalı ve gayet verimli geçen bu eğitimde beynin hayret verici gücünü ve bunu nasıl yönlendirebileceğimi ve yönetebileceğimi öğrendim. Hipnozu bu kadar kolay öğrenebileceğimi tahmin edemiyordum tabi ki de bunlar Hüseyin hocam sayesinde oldu. Çok teşekkürler hocam bir sonra ki eğitimde görüşmek üzere...
Muhammed Saylan,
Fizyoterapist
Hiç bu kadar kısa zamanda bu kadar çok şey öğrenip tatbik ettiğim kurs olmamıştı.
Çok memnun kaldım. Kelimenin tam anlamıyla şahane.
Osman Demirci
Hipnoz ve EFT Uzmanı

İşler yolundayken kendimizi mutlu ve sevinçli hissederiz, bozulunca tam tersi dünyamız kararır ve üzülürüz. Yaşama bu tür bir bakış açısı, güçsüz bir yaklaşım tarzıdır. Oysa başına gelen her şey güzeldir ve mutlaka öğreticidir. Her şeyden önemlisi kişiye büyüme fırsatı verir ve iyileşmeye ihtiyacı olan yanını iyileştirir. 

 Milton Erickson

Modern Hipnoterapinin Babası

Benim Hikayem

16 yaşımda depresyon benzeri bir durumda olduğumu hissettiğim anda benim için her şey çok geçti. Yaklaşık 6 ay boyunca beni pençelerine alan bu zihinsel durum ev ve okul arasında sıkışmama, arkadaşlarımla konuşmama, beni derin bir hüzün ve mutsuzluğa sürüklüyordu.

O dönemde ailem ve çevremle olan iletişimsizliğim  bir çok arkadaşımın dikkatini çekmişti.O dönemde kişisel gelişim ile ilgili bir çok kitap okuyan yakın bir arkadaşım bana self-hipnozu önermişti.

En başta bana yardımcı olamayacağını düşünsem de ne kaybederim diye düşünerek kitaplar okuyarak öğrenip self hipnoz yapmaya başladım.2 aylık süre boyunca yaptığım çalışmalar sonunda yeni bir ben ortaya çıkmıştı.Hayata daha mutlu ve güzel bir gözle bakabilmeye başladım.Daha sonraları bu yöntemleri çevremdekilerle paylaştım.Bazı yöntemlerin herkeste işe yaramayacağını gördüm veya ben tam konuya hakim değildim.

İletişim Bilgileri

Danışmak istediğiniz soruları mail ile sormanızı tavsiye ediyorum.
Eğitim , hipnotik koçluk ve seminer teklifleri için bana numaram üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu

    Yardıma İhtiyacınız
    var mı ?

    Eğitim sayfamda aklınıza takılan şeyler için özel numaram üzerinden bana ulaşabilir veya whatsapp üzerinden kendinizi tanıtarak bana mesaj atabilirsiniz.

    Konuşma Başlat
    Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim ? :)