Benim Hikayem

16 yaşımda depresyon benzeri bir durumda olduğumu hissettiğim anda benim için her şey çok geçti. Yaklaşık 6 ay boyunca beni pençelerine alan bu zihinsel durum ev ve okul arasında sıkışmama, arkadaşlarımla konuşmama, beni derin bir hüzün ve mutsuzluğa sürüklüyordu.

O dönemde ailem ve çevremle olan iletişimsizliğim  bir çok arkadaşımın dikkatini çekmişti.O dönemde kişisel gelişim ile ilgili bir çok kitap okuyan yakın bir arkadaşım bana self hipnozu önermişti.

En başta bana yardımcı olamayacağını düşünsem de ne kaybederim diye düşünerek kitaplar okuyarak öğrenip self hipnoz yapmaya başladım.2 aylık süre boyunca yaptığım çalışmalar sonunda yeni bir ben ortaya çıkmıştı.Hayata daha mutlu ve güzel bir gözle bakabilmeye başladım.Daha sonraları bu yöntemleri çevremdekilerle paylaştım.Bazı yöntemlerin herkeste işe yaramadığını gördüm veya ben tam konuya hakim değildim.

Bu yüzden asistanlık yaparak bir kurumda hipnoz eğitimi almaya başladım ve ondan sonra daha farklı terapi yöntemlerini kendime kattım.

Aldığım eğitimleri kendime has Pareto ve Parkinson Prensipleri ile uygulaması daha kolay ve daha etkili eğitimler haline getirdim.

Türkiye’deki Hipnoz eğitimlerinde eğitime katılan kişilerin eğitimin sonunda  sadece %20 si hipnozu iyi uygulayabilirken geliştirdiğim uygulamaya dayalı hipnoz eğitimim ile bu oranı %100 seviyesine çıkardım.

 • Mind Academy İnternational da Hypnosis ve Hipnoterapy eğitimi aldım.
 • 2011 yılında Bilimsel Hipnoz Akademisi Derneğinin en genç üyesi olarak kayıtlara geçtim.
 • Bilimsel Hipnoz Derneği tarafından 2012 yılında Türkiye’nin en Genç ve Başarılı Hipnotisti seçildim.
 • Mind Academy İnternational da Hızlı ve Anlık Hipnoz Eğitmeni olarak çalıştım.
 • Confort Zone çalışmaları ile danışanlarıma özgüvenli yaşama sanatını gösterdim.
 • NLP eğitimini Kişisel Gelişim Dünyasında tamamladım ve verdiğim tez ile bir çok kişinin faydalanabileceği Çarpıcı Yaklaşım eğitimini oluşturdum.
 • Ayla Şimşek Danışmanlıktan Yaşam Koçluğu Eğitimi Aldım(Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı)
 • Usui Reiki üzerine eğitim aldım.
 • EMDR tekniği üzerine eğitim aldım.
 • EFT üzerine eğitim aldım.
 • İleri Düzey Hafıza teknikleri üzerine eğitim aldım.
 • Aynı zamanda yaklaşık 4 senedir youtube ta Hipnoz,kadın erkek ilişkileri, ikna ve kişisel gelişim üzerine videolar çekiyorum.Şuanda ise Youtube ta 40.000 Odaklı Abone sayısına ulaştık.
Şuanda ise 10 senelik bir tecrübe ile hipnotik yaşam koçluğu yapıyor ve aynı zamanda  Hipnoz-Regresyon Terapisi ile ilgili eğitimler veriyorum.

Geri bildirim & Yorumlar

Hüseyin bey işini o kadar iyi ve o kadar bilinçli yapıyordu ki eğitim esnasında çok kısa bir süre sonra trans teknikleri eğitimini tam anlamı ile bize öğretebileceğinden emin oldum ve sonuç aynen tahmin ettiğim gibi oldu.
Kendisine Elazığ’da böyle bir eğitim verdiği ve eğitim sonrasında dahi bizimle birebir ilgilendiği için teşekkür ederim.

Umut Şen

Eğitim çok harikaydı burada eğitim süresince her şey çok farklı. Videolarda izlemek farklı uygulamalı eğitim daha farklı.Eğitim çok keyifli geçti. Verdiğiniz bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim.Eğitime katılan arkadaşlarla ayrıca güzel bir muhabbet ortamı oluştu. Eğitim almak isteyen herkese tavsiye ederim.

Ahmet Gazi Karakoç

Elimize vermiş olduğunuz bu kıymetli bilgileri eğlenceli bol pratikli olarak öğrettiğimiz için sonsuz teşekkürler. Beni en çok etkileyen sıfır kompleks olmanız .. Hüseyin Beyin sunumunun keyfi ile öğrenilenler ciddi kalıcı ve eğlenceli bilgiler oluyor.

Sabriye Erbay

Sizin İçin Neler Yapabilirim?

Aşağıda sizin ile hangi konularda çalışabileceğimi belirttim.

Ben Hipnotik Yaşam Koçuyum

Doğru sorular ve hipnotik yöntemlerle kendi bilinçaltınızı tanımanızı, korkularınızın ve acılarınızın kaynağını kendi kendinize keşfetmenizi sağlarım.Böylece kendi kendinize daha mutlu ,enerjik ve huzurlu bir yaşama ulaşır ve daha optimum bir kişi hale gelirsiniz.

(Bu çalışmalar terapi veya tıbbi çalışmalar değildir.)

Yaşam koçluğu mesleği resmi gazetede 29.06.2013 tarihinde devletimiz tarafından bir meslek dalı olarak kabul edilmiş ve mesleki standartları belirlenmiştir.

Ben Hipnoz Teknikleri ve Regresyon Yöntemleri 
Üzerine Eğitimler Veriyorum.

Bilinçaltını tanımak ; kendi kendilerine yardımcı olmak isteyen kişilere ve terapilerinde daha etkili olmak isteyen psikoterapist ve terapistlere hipnoz ve regresyon yöntemleri üzerine eğitimler veriyorum.

Bu eğitimlere kişisel gelişim alanında kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilmektedir.

Ben Seminerler Veriyorum.

Okullarda hipnotik öğrenme yöntemleri hakkında seminerler veriyor ve öğrencilerin daha kalıcı ve etkili nasıl öğrenebilecekleri hakkında etkili yöntem ve becerilerimi paylaşıyorum.

Yardıma İhtiyacınız var mı?

Aşağıdaki butona basarak iletişim sayfamıza ulaşabilir ve oradan mail ve telefon numarama ulaşım sağlayabilirsiniz.