TÜRKİYENİN TEK VE EN ETKİLİ HİPNOZ EĞİTİMİ SETİ

Siz de hayatınızda bir değişiklik yapmak ve daha başarılı olmak istiyor musunuz? O halde, hipnoz eğitim setimiz tam size göre! Türkiye’nin en etkili hipnoz eğitim seti ile güçlü bir değişim aracına sahip olacak ve pek çok alanda etkili sonuçlar elde edebileceksiniz.

Hipnoz, terapi, NLP uygulamaları, liderlik becerileri, satış ve pazarlama teknikleri, diş hekimliği gibi pek çok alanda kullanılabilecek bir araçtır. Hipnozu öğrenerek kendinizi ve danışanlarınızı bilinçaltı seviyesinde etkileyebilecek, daha rahat ikna edebilecek ve daha mutlu bir hayat yaşayacaksınız.

HİPNOZU ÖĞRENMEK BANA NE KAZANDIRACAK?

Hipnozu öğrenmek size pek çok kazanım sağlayacaktır:

 • Terapi çantanızda güçlü bir değişim aracına sahip olacak, hızlı ve etkili tekniklerle muazzam sonuçlar elde edebileceksiniz.
 • NLP uygulamalarınızda daha başarılı olacak, hipnozu öğrendikten sonra insanları daha rahat ikna edebileceksiniz.
 • Bilinç dışına hitap etme becerilerinizi geliştirerek insanların sizi daha çekici görmesini sağlayabileceksiniz.
 • Hipnotik prosedürleri öğrenerek liderlik yeteneklerinizi geliştirip, insanlar üzerinde daha etkili olabileceksiniz.
 • Reiki veya bioenerji uzmanıysanız, kişileri hızlı ve etkili bir şekilde transa alarak şifa çalışmalarınızı daha verimli hale getirebileceksiniz.
 • Günlük hayatınızda bu değişim aracından faydalanarak kendinizi ve danışanlarınızın bilinçaltını olumlu yönde etkileyebileceksiniz.
 • Satış ve pazarlama yeteneklerinizi geliştirerek dil kalıplarını öğreneceksiniz.
 • İnsanlarla kolayca uyum kurabilecek, onları etkili bir şekilde ikna edebilecek ve muhteşem bir ilk izlenim bırakabileceksiniz.
 • Danışanlarınızla doğru bir şekilde iletişim kurarak daha verimli sonuçlar elde edebileceksiniz.
 • Diş hekimiyseniz ilaçsız anestezi yapabilmenin yollarını öğreneceksiniz.

Hipnozun faydaları, hayatınızda pek çok alanı olumlu yönde etkileyecektir. Kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi anlayacak, günlük hayatınızda daha başarılı ve mutlu olacaksınız.

 
 

Müşteri çok önemlidir, müşteri müşteri tarafından takip edilecektir. Ne toprağın yurdu, ne matem, ne de toprağın onbaşısı, aslanın yastığı.

 

HİPNOZU ÖZELLİKLE KİMLER ÖĞRENMELİDİR?

Hipnozu özellikle kendini geliştirmek isteyen, mesleklerinde daha etkili olmak ve daha başarılı olmak isteyen kişiler öğrenmelidir. Yaşam koçları, terapistler, doktorlar, diş hekimleri, NLP uzmanları, satış uzmanları, psikologlar, psikiyatristler ve kişisel gelişime yeni başlayanlar hipnozu öğrenerek hem kendilerini hem de danışanlarını daha iyi anlayabilir, daha hızlı ve etkili sonuçlar alabilirler. Hipnoz, kendini tanımak, daha etkili iletişim kurmak, liderlik becerilerini geliştirmek, kişisel ve mesleki hedeflere ulaşmak gibi birçok alanda faydalı olabilir.

Performans Geliştirmede Hipnoz Kullanan Ünlüler

 • 1984: Mary Lou Retton ayağındaki ağrıyı engellemek için hipnoz uyguladı ve Jimnastikte Altın Madalya kazandı.
 • 1983: Chicago White Sox takımı tam zamanlı hipnoz uzmanıyla çalıştılar  ve playofflara kaldılar.
 • 1967: İsviçre Kayak Takımı bir Hipnoterapistle çalıştı ve takımdan 3 kişi madalya kazandı.
 • Jimmy Connors‘ın ABD Açık Şampiyonası öncesinde en iyi  vuruşlarını geliştirmek için hipnoz tekniklerini kullandığı söylenmektedir.
 • İrlandalı ağır siklet boks şampiyonu Kevin McBride , her oyun öncesinde özgüvenli ve korkusuz bir zihin yapısına girmek için hipnozu kullanıyor.
 • Şampiyon golfçü Jack Nicklaus , konsantrasyonunun gelişmesinde hipnoterapi ve görselleştirme tekniklerinin büyük payı olduğunu söylemiştir.
 • Carl Jung ve Sigmund Freud  , hipnoz öğrenip bunun bir sonucu olarak modern psikiyatriyi geliştirdiler.
 • Mozart  (1756-91) ünlü “Cosi fan tutte” operasını kendini hipnotize ederken besteledi.
 • Albert Einstein  (1879-1955) fizikçi – her öğleden sonra kendi kendine hipnoz yoluyla transa girdiği biliniyordu. 
  Görelilik teorisi bu oturumlardan birinde geldi. Ayrıca trance devletlerini fikirlerini geliştirmek için kullandı.
 • Lord Tennyson Alfred (1809-92) kendini hipnotize ettikten sonra eksiksiz şiirler yazdı.
 • Thomas Edison,  kendi kendine hipnozu düzenli olarak kullandı.
 • Aldous Huxley  , bilincin doğasını keşfetmek için trans benzeri durumları kullandı.
 • Sir Winston Churchill  , İkinci Dünya Savaşı sırasında Başbakan olarak uyanık kalmak ve görevlerini yerine getirmek için hipnozu kullandı.
 • Mark Knopfler, Matt Damon, Drew Barrymore, Ellen DeGeneres, Ashton Kutcher ve Charlize Theron hipnoz yoluyla sigara içme alışkanlıklarını yendi.
 • Sylvester Stallone  ünlü hipnoterapist Gil Boyne ile birlikte çalışırken 1975 yılında Rocky’yi çekti.
 • Hollywood oyuncusu Aaron Eckhart , hipnozu sigara içmekten ve alkolden vazgeçmek için kullandıktan sonra, hayatını sonsuza dek değiştirdi.
 • Kevin Costner kişisel  hipnoz uzmanıyla deniz korkusundan kurtuldu

Kilo Vermede Hipnoz Kullanan Ünlüler

 • Marie Claire dergisine göre, Black Eyed Peas’ın fergie kilo vermek için bir hipnoz uzmanıyla çalışıyor.
 • Lily Allen (şarkıcı)
 • Sarah Ferguson (İngiliz Kraliyet Ailesinin eski üyesi)
 • Sophie Dahl (model)
 • Geri Halliwell (şarkıcı)
 • Chuck Clausen (Philadelphia Eagles’ın eski antrenörü)

Hipnoz Sanatı Ekitabı İçeriği (75 TL Değerinde)

Hipnoz Sanatı ekitabı ile çok kısa bir süre içerisinde hipnozu öğrenebilecek ve uygulayabileceksiniz.

Aynı zamanda hipnotik ikna üzerine dil kalıpları ile ikna ediciliğinizi artıracaksınız.
Bu ekitap Türkiye’de hipnozu öğrenmek amaçlı en etkili hipnoz kitabıdır.

Zap Hipnozu E-kitabı İçeriği (99 TL Değerinde)

Bu ekitabımız ile yaptığınız hipnozu saniyelere indireceksiniz.
Dünya üzerindeki en etkili ani hipnoz yöntemi olarak gösterilen zap hipnozu size inanılmaz bir hız kazandıracaktır.

Hipnoz Sanatı Ekitabı İçeriği (75 TL Değerinde)

Çocukluğa inmek tabirini duymuşsunuzdur. Bu ekitabımız ile kişiyi geçmişe döndürüp travmalara müdahale edebilecek yetkinliğe ulaşacaksınız.

Hipnoz Sanatı Ekitabı İçeriği (75 TL Değerinde)

Kendi kendinize terapi çalışmaları yapabilecek ve kendinizde değişim oluşturabileceksiniz.

 

Hipnoz Sanatı Ekitabı İçeriği (75 TL Değerinde)

Bu ekitapta dünya üzerindeki en etkili hızlı hipnoz yöntemlerini öğreneceksiniz.Bu yöntemler ile hipnozu bir kaç dakikaya düşüreceksiniz.

Hipnoz Sanatı Ekitabı İçeriği (75 TL Değerinde)

Hipnozu derinleştirerek kişilerde derin terapi çalışmaları yapabilirsiniz.Trans derinliği hipnozun olmazsa olmazıdır.

Hipnoz Sanatı Ekitabı İçeriği (75 TL Değerinde)

Uygulamalar ve teoriler konusunda email üzerinden bizden destek alabileceksiniz

Hipnoz Sanatı Ekitabı İçeriği (75 TL Değerinde)

 • Özgüven Ses Kaydı
 • Hipnoterapi Ses Kaydı

ÜCRETSİZ BONUS:
10 DAKİKADA TEMEL HİPNOZ VİDEOSU
( 129 TL DEĞERİNDE )

Tecrübeli Hipnoz Uzmanı Buğra Abayhan’ın görüntülü ve sesli videosu ile 10 dakika içerisinde hipnoza dair temel bilgileri kavrayacaksınız.

 

ÜCRETSİZ BONUS:
DAVE ELMAN AYRINTILI HİPNOZ EĞİTİMİ VİDEOSU(149 TL DEĞERİNDE)

Dünya üzerindeki en kolay ve etkili hipnoz yöntemlerinden olan Dave Elman Hipnoz Yöntemini bizim aracılığımızla öğrenebileceksiniz. Hipnoz uygulamak artık çok kolay.

 

 

Eğitimimizi Alan Uzmanların Görüşleri

“Hipnoz Eğitimi Seti, hipnozun özünü basit ve sade bir şekilde anlatan, zap hipnozu ve regresyon terapisi gibi etkili teknikleri öğreten ve alanında uzman olan Buğra Abayhan ve Hüseyin Güngör tarafından hazırlanmış bir eğitimdir. Bu eğitimi alarak kendinizi ve başkalarını daha iyi tanıyabilir, hayatınızda olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.”
Ömer Faruk Tecer
NLP ve Koçluk Eğitmeni
“Hipnoz Eğitimi Seti, Türkiye’nin en iyi hipnoz uzmanlarından Buğra Abayhan ve Hüseyin Güngör tarafından hazırlanmış bir eğitimdir. Bu eğitim sayesinde zap hipnozu gibi etkileyici ve güçlü teknikleri kısa sürede öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz. Bu eğitim seti piyasadaki diğer kitaplardan farklı olarak yüzeysel değil, gerçekçi, uygulanabilir ve kolay bilgiler içerir. Bu eğitimi alarak hipnozun sırlarını keşfedebilirsiniz.”
Gülsen Pişmiş
Biyolog
“Hipnoz Eğitimi Seti, hipnozu hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmenizi sağlayan, sade ve uygulamalı bir eğitimdir. Bu seti alanında uzman olan Hüseyin Güngör’ün iki yıldır takip ettiğim ve çok başarılı bulduğum bir hocadan alacaksınız. Bu eğitimi alarak bioenerji, radyestezi ve temel hipnoz gibi konularda kendinizi geliştirebilirsiniz.”
Hakkı Alkan
Biyoenerji Uzmanı
Hipnoz Eğitimi Seti, alanlarında uzman ve yetenekli olan Buğra Abayhan ve Hüseyin Güngör tarafından hazırlanmış bir eğitimdir. Bu eğitim sayesinde hipnozu net ve sade bir anlatım ile kolayca öğrenebilir ve uygulayabilirsiniz. Bu eğitim seti piyasadaki kitaplardan farklı olarak hedefe yönelik, gereksiz ayrıntılara girmeden herkesin anlayabileceği bir dille yazılmıştır. Bu eğitimi alarak hipnozun sırlarını keşfedebilirsiniz.
Birand Oğuz
Paremedik

TOPLAM DEĞERİ 1749 TL YERİNE
249 TL YE SAHİP OL

Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar

Hipnoz Eğitimi Seti basılı olarak yayında değildir. Sadece e-Kitap (PDF) formatında OdaklıPazar aracılığıyla satılmaktadır. Teslimat ödeme esnasında vermiş olduğunuz e-posta adresine “Sipariş Tamamlandı” maili olarak yapılmaktadır. Ödeme esnasında OdaklıPazar hesabı oluşturarak dilediğiniz zaman dilediğiniz cihazdan hesabınıza giriş yaparak kitapları tekrar tekrar indirebilirsiniz.

Kitaplar e-kitap PDF formatında ve hemen hemen tüm cihazlarda (Akıllı telefon, PC, Laptop, Apple, iPhone, Android vb.) açılıp okunabilir.
Ödeme işlemleri sponsorluğumuzu üstlenen OdaklıPazar tarafından yapılmaktadır. Ödeme işlemleri ile alakalı bütün sorumluluk OdaklıPazar ‘a aittir. “Ödeme sayfamız tamamen güvenlidir. 128 bit şifreleme ile korunan özel “https” başlıklı sayfalardır. Türkiye’nin en güvenilir satış şirketlerinden OdaklıPazar tarafından yürütülen bir sistemdir. Kredi Kartı ve PayPal yoluyla edinmeyi seçerseniz, ödemeniz gerçekleştikten sonra ANINDA kayıt sayfasına yönlendirileceksiniz. Eğer havale yöntemini seçerseniz, bankamızdan onay geldiğinde (ki bu genel de 10 dakikayı geçmez) kayıt sayfasına giden link eposta adresinize gönderilecektir. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Hipnoz Eğitim Seti Klinik anlamda teşhis veya tedavi yetkisi vermemektedir.Bu set kişisel gelişim amaçlı kullanılmak ve uygulanmak için hazırlanmıştır.Sağlık problemleriniz için öncelikle doktorlarla görüşmelisiniz.

Konuşma Başlat
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim ? :)